Rotterdam heeft aan de Stadionweg – tegenover De Kuip – een nieuwe P+R Noorderhelling geopend in de hoop dat bewoners op Zuid er doordeweeks hun auto parkeren en vervolgens met het openbaar vervoer, deelmobiliteit of zelfs de watertaxi naar de stad gaan. Reden voor GroenLinks-wethouder Bokhove om het pand te openen, omdat deze vorm van mobiliteit vier jaar lang door haar met enthousiasme gepromoot is. De P+R Noorderhelling vervangt de oude, die te klein werd. De nieuwe biedt plaats aan 500 auto’s.
Het is een moderne mobiliteitshub met behalve parkeerplaatsen óók 18 laadpalen, bezettingssignalering, cameratoezicht en toiletten. Rondom het gebouw is een lint van ledverlichting aangebracht en tijdens bijzondere evenementen, bijvoorbeeld wanneer Oranje in De Kuip een interland speelt, kan de verlichting bij die gelegenheid in rood-wit-blauw of oranje worden aangepast en uitgelicht.
Het nieuwe pand dient twee projecten. Ook de Gamma is erin gevestigd. Het verlaat daarmee het oude pand aan de Koperslagerstraat, dat tegen de grond gaat voor een nieuw voetbalstadion dan wel (als dat plan geen doorgang vindt) woningen. Aan de Koperslagerstraat wordt Gamma door de gemeente uitgekocht. Die onderhandelingen zijn nog steeds gaande.